Skip to content
EVERYDAY
shopping
VÍKEND ZLIAV V AUPARKU
Jesenné nákupy s Top Fashion
19. – 22.10.
logo top fashion white

Zažite nakupovanie v úplne novom svetle! Jesenné nákupy v Auparku budú jedinečné, plné prekvapení a digitálnych noviniek – jednoducho neopakovateľný nákupný zážitok! 

Pripravte sa na nákupné dni v znamení nových objavov, technologických vychytávok, módnych trendov a zábavy. 

Tešíme sa na vás POČAS JESENNÝCH nákupoV S TOP FASHION od 19. do 22. OKTÓBRA!

kupony

zľavové kupóny online

V spolupráci s magazínom Top Fashion sme pre vás pripravili 100 online zľavových kupónov do vašich obľúbených predajní, ale aj špeciálnu VIP zľavovú knižku. Získate ju kúpou nového čísla Top Fashion a nájdete v nej 20 špeciálnych kupónov na ešte výhodnejšie jesenné nákupy. 

topfashion big scaled
topfashion small
top fashion logo

Partnerom Jesenných nákupov je magazín Top Fashion – práve v novom čísle tohto magazínu nájdete exkluzívnu knižku s VIP zľavovými kupónmi.

V magazíne sa dočítate aj o aktuálnych trendoch v digitálnej móde a dozviete sa viac o výstave Virtual Fashion, ktorá práve prebieha v našej centrálnej zóne. 

created with artificial intelligence (AI)

Túto jeseň prichádzame s novou virtuálnou verziou Aupark Nákupov, ktoré Vám prinesú najnovšie technológie v oblasti digitálnej fashion, AR a umelej inteligencie. To všetko sa bude odohrávať priamo v centrálnej zóne Auparku pred Vašimi očami od 19. do 22. októbra. Vedeli ste, že vizuál kampane bol tiež vygenerovaný umelou inteligenciou Midjourney?

g1
program pic

program

Čaká vás skutočne jedinečný zážitok! 

Počas nakupovania sa nezabudnite zastaviť vo VIP zóne, ktorú tentoraz nájdete pri predajni Swarovski. Vychutnajte si drink, vytvorte si nezabudnuteľné spomienky vo fotozóne a načerpajte inšpiráciu z výstavy Virtual Fashion v centrálnej zóne.

Spolu s Top Fashion pre vás chystáme aj špeciálny event pre všetkých milovníkov módy – máte sa na čo tešiť!

darceky pic

darčeky

Byť členom vernostného programu sa oplatí! Navštívte nás počas jesenných nákupov a my vás odmeníme milými darčekmi, medzi ktorými nájdete napríklad štýlovú scrunchie, guashu pre váš domáci wellness rituál a ďalšie beauty doplnky. 

súťaž o Aupark box

Zapojte sa do exkluzívnej súťaže o ikonický Aupark Box! Túto jeseň vám prinášame box plný štýlových vychytávok, beauty produktov a trendy darčekov. Súťaž prebieha online počas jesenných nákupov od 19. do 31. októbra na Facebooku a Instagrame Auparku Bratislava.

Pre viac informácií sledujte naše sociálne siete na Instagrame a Facebooku, kde sa vždy dozviete najčerstvejšie novinky!

aupark box 1 scaled
stylista 1

stylista

Ak premýšľate, na čo sa pri Jesenných nákupoch zamerať, náš dvorný stylista Alexander Lindov má pre vás tip: 

“Medzi kľúčový trend v móde už dlhodobo patrí nadčasovosť, keďže sme všetci prešli k viac uvedomelému prístupu k obliekaniu. Zameriavame sa na investičné nákupy, kam patrí napríklad kvalitný vlnený kabát, kašmírový sveter či nohavicový kostým. Predsa len, všetci by sme sa mali riadiť zásadou Vivienne Westwood – “Nakupujte menej a vyberajte dobre, nech vám to vydrží.”

stylista 2

Spýtali sme sa ho aj na to, aký má názor na stále aktuálnejšiu tému virtuálnej módy: 

“Virtuálna móda v roku 2023 ožíva virtuálnymi svetmi a rozšírenou realitou. Trendy zahŕňajú metaversálnu módu a interaktívne oblečenie, pri ktorých dizajnéri vytvárajú špeciálne kolekcie pre virtuálne prostredia, čím menia spôsob, akým vnímame módu.”

Chceli by ste od stylistu získať tipy na mieru pre vás? Rezervujte si svoj termín na fb.aupark.bratislava@gmail.com

Členovia vernostného programu majú služby až 2x ročne zdarma! Pridať sa môžete jednoducho a bezplatne TU

Môžete si nechať poradiť aj online a vyskúšať našu službu: www.nakupnyporadca.com
Stačí vyplniť zopár informácií o vašich predstavách a náš online nákupný tím vám pomôže s nákupom na akúkoľvek príležitosť.

Uložte si zľavové kupóny online a vyhrajte 300 Eur

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s jej Podmienkami používania. Ak nesúhlasíte s Podmienkami používania, mali by ste ukončiť používanie webovej stránky.

Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

* V prípade neposkytnutia súhlasu vás usporiadateľ nebude môcť zaradiť do žrebovania.