Skip to content
EVERYDAY
shopping
JARNÉ NÁKUPY
V AUPARKU
16. — 19.3.
chomistekova signature white

Užite si jarné nákupné dni, aké tu ešte neboli! Prichádzajú v novom šate a s množstvom prekvapení, ktoré z nákupov spravia jedinečný a neopakovateľný zážitok.

V spolupráci s magazínom Top Fashion vám prinášajú nielen výhodné ponuky v predajniach s viac ako 100 online zľavovými kupónmi, ale aj možnosť vychutnať si chvíľu pre seba, spraviť si radosť a skvele sa odreagovať.

Tešíme sa na vás na Jarných nákupoch v Auparku od 16. do 19. marca!

mockup zlavove kupony 1

zľavové kupóny online

Dvere do sveta výhodných nákupov vám otvoria online zľavové kupóny. Všetky si ich môžete pohodlne prezrieť
a stiahnuť práve tu, na našej stránke. Obľúbené zľavy si môžete ukladať vo vlastnej záložke priamo na stránke, vrátiť sa k nim neskôr alebo si ich stiahnuť do mobilného telefónu.

Počas jarných nákupov môžete využiť viac ako 100 kupónov v 90 predajniach, stačí sa preukázať online kupónom priamo pri vašom nákupe v danej predajni.

topfashion mockup
top fashion
top fashion logo

Partnerom Jarných nákupov je magazín Top Fashion – práve na stránkach tohto magazínu nájdete exkluzívny prístup k online zľavovým kupónom už od 9. marca.

V magazíne sa dočítate aj o samotnom zákulisí fotenia kampane, nájdete v ňom jarné trendy zo sveta módy a tipy na jarné nákupy od stylistu Alexandra Lindova!

Osobnosťou nákupnej jari sa stala Karolína Chomisteková

Víťazka Miss Slovensko 2013 a úspešná modelka priniesla závan sviežosti a predstavila moderný
a sofistikovaný vzhľad novej kampane. Popísala nám aj svoje pocity a odporúčania:

“Jar je ideálny čas nielen na detox nášho tela ale aj šatníka. Následne sa však hodí doplniť váš šatník o nové svieže kúsky a Jarné nákupy v Auparku sú na to výborná príležitosť. Keďže milujem šport, určite by som siahla po nových športových kúskoch značky 4F. V Douglase zas nájdete krásne sviečky do bytu napríklad aj od značky Byredo a obchody ako CCC či Ecco vás nikdy nesklamú svojou ponukou kvalitnej obuvi. Ja osobne sa na Jarné nákupy v Auparku veľmi teším a som vďačná, že som mohla byť tvárou práve tejto kampane, ktorú sme spolu s úžasným tímom spoločne vytvorili.”

galeria 3
program

program

Čaká vás skutočne jedinečný zážitok! 

Popri nákupoch si môžete vychutnať lahodný drink (stačí zazvoniť!), spraviť si jedinečné zábery pri novom fotozrkadle a využiť pomoc shopping asistentov. Pri nákupe nad 150 € na vás zas čaká voucher v hodnote 8 € na odvoz domov službou Hopin. Našich verných členov privítame vo VIP zóne v centre Auparku a odmeníme darčekmi, a nachystané máme aj ďalšie prekvapenia! 

Tešíme sa na vašu návštevu! Užite si u nás všetko, čo jarné nákupy ponúkajú, načerpajte inšpiráciu a potešte sa kúskami, ktoré hovoria vašou rečou.

darcek

darčeky

Členovia nášho vernostného programu majú ďalší dôvod na radosť! Navštívte nás počas jarných nákupov a my vás odmeníme milými darčekmi, medzi ktorými nájdete napríklad štýlovú scrunchie alebo guashu pre váš domáci wellness.

súťaž o Aupark box

Zapojte sa do exkluzívnej súťaže o ikonický Aupark Box!
Túto jar vám prinášame box plný parádnych módnych doplnkov, beauty vychytávok a darčekov. Súťaž prebieha online počas jarných nákupov od 5. do 19. marca na Facebooku a Instagrame Auparku Bratislava.

Pre viac informácií sledujte naše sociálne siete na Instagrame a Facebooku, kde sa vždy dozviete najčerstvejšie novinky! 

aupark box mopckup
stylista 1

stylista

O Karolínin outfit do kampane sa postaral náš dvorný stylista Alexander Lindov. Prezradil nám, prečo zvolil práve dámske tuxedo:

“V roku 1966 Yves Saint Laurent vo svojej kolekcii uviedol jeden z jeho najikonickejších kúskov, a to dámske tuxedo. Išlo o revolučnú záležitosť tej doby, z ktorej sa neskôr stala nadčasová klasika.

S Karolínou sa poznáme a spolupracovali sme dlhé roky, preto viem, čo jej pristane, a práve sako s nohavicami vie úžasne podtrhnúť jej silné stránky, ktorými sú ženská charizma a vnútorná sila. Myslím si, že je to cítiť aj z finálneho vizuálu.”

stylista 2

Alexander Lindov pomôže s výberom outfitu aj vám! Rezervujte si svoj termín čo najskôr a v aktuálnej sezóne buďte o krok vpred.

Rezervácie termínu: fb.aupark.bratislava@gmail.com

Služby stylistu sú pre členov vernostného programu Auparku 2x ročne zadarmo. Členom vernostného programu sa môžete stať jednoducho TU.

Môžete si nechať poradiť aj online a vyskúšať našu službu: www.nakupnyporadca.com
Stačí vyplniť zopár informácií o vašich predstavách a náš online nákupný tím vám pomôže s nákupom na akúkoľvek príležitosť.

Uložte si zľavové kupóny online a vyhrajte 200 Eur

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s jej Podmienkami používania. Ak nesúhlasíte s Podmienkami používania, mali by ste ukončiť používanie webovej stránky.

Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

* V prípade neposkytnutia súhlasu vás usporiadateľ nebude môcť zaradiť do žrebovania.